Elektroniczne dyspensery taśm

Dyspenser taśmy M-1000 to jeden z najpopularniejszych modeli elektronicznych dyspenserów taśmy.

 

Dyspenser taśmy ED-100 to jeden z najpopularniejszych modeli elektronicznych dyspenserów taśmy, który obsługuje jednocześnie dwie rolki taśmy.

 

ZCUT-9RP Elektroniczny dyspenser taśmy oddziela osłonkę zabezpieczającą taśmę

 

Dyspenser elektroniczny RT-3000 podaje taśmę do szerokości 25mm na talerzyku co pozwala na pracę kilku osób jednocześnie przy jednym urządzeniu.

 

Dyspenser elektroniczny ZCUT-870 jest przeznaczony do podawania cieńkich taśm jednostronnych foliowych. Dyspenser podaje taśmę do szerokości 25mm na talerzyku co pozwala na pracę kilku osób jednocześnie przy jednym urządzeniu.

 

Dyspenser taśmy M-1000S to jeden z najpopularniejszych modeli elektronicznych dyspenserów taśmy.

 

Przemysłowy Dyspenser Elektroniczny ZCUT-3080 idealnie nadaje się do folii ochronnych oraz taśm i rolek z dużą średnicą zewnętrzną.

 

ZCUT-3SB Przemysłowy dyspenser składający taśmę jednostronnie do Fingerlift

 

Przemysłowy Dyspenser Elektroniczny ZCUT-3150 do taśm jednostronnych i dwustronnych oraz folii ochronnych do 150mm szerokości.

 

Przemysłowy Dyspenser Elektroniczny ZCUT-3080 idealnie nadaje się do folii ochronnych oraz taśm i rolek z dużą średnicą zewnętrzną.

 

ZCUT-3250 Przemysłowy dyspenser do szerokiej taśmy i folii ochronnej 250mm

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies.