Maszyny do liczenia, dozowania i napełniania tabletek/kapsułek.

Automatyczna maszyna do napełniania pojemników z taśmociągiem. Najnowsza wersja z prostym dotykowym panelem sterowania. Silver-2 wyposażona jest w podwójne bębny liczące z wyprowadzeniem na cztery prowadnice zsypowe przez co umożliwia napełnianie do 6000 pojemników w godzinę. Zaprojektowana dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego, idealnie współpracuje z kapsułkami twardymi oraz tabletkami, drażetkami, pastylkami, cukierkami. Istnieje możliwość dodania kolejnych stacji pakujących takich jak np. zakręcarka, etykieciarka tworząc kompleksową linię pakującą.

 

Liczarka charakteryzuje się wysoką dokładnością odliczania oraz prostą obsługą, wystarczy wprowadzić w dotykowym panelu sterowania LCD ilość, która ma być odliczana do butelki lub pojemnika i nacisnąć przycisk start.

Ta mobilna liczarka farmaceutyczna zbudowana jest na konstrukcji ze stali nierdzewnej a wszystkie części mające styczność z produktem są zbudowane według standardów farmaceutycznych zgodnie z wymogami GMP.

 

Liczarka dozownik SPN-400 służy do odliczania, dozowania tabletek, kapsułek, cukierków, ziaren itp.  Znajduje zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz w pokrewnych.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies.