W ofercie kapsułkarki pół-automatyczne oraz automatyczne, różne modele w zależności do planowanej produkcji.

Pół-automatyczna kapsułkarka Optima to najnowsza wersja maszyn tego rodzaju na rynku. Optima wyposażona jest w intuicyjny dotykowy panel sterowania. Kapsułkarka posiada automatyczny poziomy system zamykania kapsułek, dzięki któremu wystarczy, że operator umieści formę z kapsułkami i naciśnie zielony guzik (maszyna automatycznie wykona cały proces zamykania kapsułek i wyrzuci gotowy produkt).

W porównaniu do modelu dtj-c poprawiony został również system ładowania pustych kapsułek do formy. W kapsułkarce optima jest on bardziej precyzyjny, dodatkowo wszystkie elementy wykonane z mosiądzu zastąpiono elementami ze stali nierdzewnej.

 

Seria maszyn NJP to kapsułkarki w pełni automatyczne do napełniania twardych kapsułek produktami sypkimi.

 

Kapsułkarka pół-automatyczna DTJ-C to maszyna, która charakteryzuje się wyśmienitym poziomem ceny, stosunkowo dużą wydajnością produkcyjną przez co zaspokaja wymagania zdecydowanej większości małych i średnich zakładów farmaceutycznych.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies.